Obavijest!


Natječaj za domaćinstva Masters turnira.

Datumi:

17.12. – Poreč, XXX Intersport
04.02.
04.03.

Svi zainteresirani te sve informacije se mogu dobiti na diklicgoran@gmail.com ili na 0989301211

Sportski pozdrav.

1. Istarski pikado Masters

U Labinu 29.10. će se održati 1. IPS Masters.

Disciplina 501MO, svi igrači igraju skupa, ali na se bodovi dijele posebno za 2. I 3. Kategoriju.

Svim igračicama i igračima želimo puno uspjeha i dobre zabave!

Game on! 🎯🎯🎯

Ligaška natjecanja kreću, 321 SAD!

Krećemo s ligaškim natjecanjima!

Danas je prvo kolo 3. Županijske lige, Istarskog pikado saveza.

Marinci protiv Fažane
Rovinj Dartersi protiv Nova
Dok je Mimoza 180 slobodan.

Sutra je na rasporedu 1. Kolo 2. Županijske lige IPSa gdje je raspored slijedeći:
CB Ambasada vs Vrsar
Marčanac vs Vrh 396
Dok je ekipa Sove 1999 slobodna.

U četvrtak, 20.10. su na rasporedu po prvi puta susreti 1. Županijske lige IPSa. Najbolji predstavnici Istarske županije igraju prema slijedećem rasporedu:
Thunder – Roč
Rudar – XXX


Svim igračima želimo puno sreće i fairplay-a.

Game on! 🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯

Obavijest!

Podsjećamo sve zainteresirane igračice i igrače da je danas zadnji dan za prijave u ligaško natjecanje.

Ukoliko imate nekih nejasnoća oko prijava, slobodno se obratite na email: diklicgoran@gmail.com ili na br tel: 0989301211

Sportski pozdrav!

Obavijest!

Drage pikadistice i pikadisti.

Imate ekipu od minimalno 4 člana koji igraju pikado? Želite se natjecati u sezoni 2022/2023 te biti u prilici steći veliko iskustvo, prijateljstvo, osvojiti nagrade? Istarski pikado Savez vas poziva da se učlanite u savez te prijavite svoje ekipe.
Ekipno natjecanje je sistem natjecanja 4na4 (plus dvije zamijene) gdje skupljate bodove kao ekipa kroz cijelu sezonu. Pojedinačno natjecanje je natjecanje 1na1, turnirski sistem Master serije gdje skupljate bodove kroz sezonu .

Bez srama i straha se slobodno možete obratiti na mail: diklicgoran@gmail.com ili na broj telefona: 0989301211 gdje ćemo vam objasniti sve detalje vezane uz igre, prijave itd.

Srdačan pozdrav,

vaš IPS tim!

Novosti!

Nakon višednevnog pada stranice zbog hakerskih napada,stranica je ponovo online, zahvaljujući našim sponzorima: GT NET – lokalni provider u Istri.

Sada možemo obavijestiti sve članove i simpatizere pikada u Istarskoj županiji da je nakon održane sjednice Zajednice sportova IŽ stiglo dobrih vijesti. Stoga pozivamo sve članice i članove, te one koji se žele uključiti u pikado natjecanja u IŽ, da se pridruže na sljedećoj redovnoj skupštini IPS koja će biti zakazana za rujan ove godine.

Svi oni koji bi se pridružili natjecanjima, registrirali u Istarski Pikado Savez, a još uvijek ne znaju kako, slobodno se mogu javiti na br mob: 0989301211 – Goran ili na mail: diklicgoran@gmail.com.

RANG LISTA 2. LIGA – veljača 2022.

 IGRAČEKIPABOD%POBPORUK
1IVANKO RADOVACRudar115,00100,0015015
2MARIO GOBORudar114,7883,7831637
3ALBERT DOBROVIĆRoč105,0075,00301040
4MARTIN KUŠĆEXXX Turis Tar104,1477,1427835
5LUKA MATOŠOVIĆThunder101,6873,68281038
6DAVID JURIČIĆRudar99,9772,97271037
7NENAD IKIĆMarčanac99,7769,77301343
8KRISTIJAN KLARIĆRoč98,7877,7821627
9DRAŽEN ČAKARUNRudar97,1974,1923831
10VALTER SPONZA Thunder94,5067,50271340
11DENIS ZEČIĆXXX Turis Tar90,7568,75221032
12TONI PRŠURIĆXXX Turis Tar88,3383,33516
13AMIR MRKALJEVIĆXXX Turis Tar86,8667,8619928
14MATEO TENČIĆRudar85,2272,2213518
15DAVIDE BOSICHThunder83,5360,53231538
16ROLAND MARTINČIĆThunder81,4268,4213619
17LORENZO PARENCANXXX Turis Tar77,5062,5015924
18IGOR VLAHXXX Turis Tar72,3358,33141024
19SINIŠA VRETENARVrsar70,9452,94181634
20VALDI GRBACRoč69,4351,43181735
21PEJO RADOVACRudar68,8258,8210717
22MIŠEL BURŠIĆFažana66,5047,50192140
23MARKO ČALIĆMarčanac60,5655,56549
24ELVIS IKIĆMarčanac59,5042,50172340
25ADNAN HALILOVIĆRudar53,6746,677815
26PATRIK ALTINXXX Turis Tar50,4545,455611
27IVAN RADOLOVIĆMarčanac47,0437,04101727
28DANIEL RUGGEROThunder45,0036,0091625
29SEBASTIJAN RABAKRoč41,2531,25102232
30VINKO LIGOVIĆVrsar40,0331,0392029
31IVAN ŠUGARFažana37,7827,78102636
32ANTONIO MILETIĆRudar35,3333,33246
33ČASLAV RISTIĆVrsar32,0926,0961723
34LINO RADOLOVIĆMarčanac31,5323,5382634
35IGOR KATOŠAVrsar31,1424,1472229
36MANUEL ČUŠVrsar26,0823,0831013
37MARKO PERNIĆRoč25,8320,8351924
38KRISTIJAN BURŠIĆFažana21,7915,7963238
39MARKO BELASFažana21,0015,0063440
40VALMI MARASVrsar11,529,5221921
41PAOLO DRUŽETAMarčanac5,554,5512122
42KRISTIJAN GRGOROVIĆFažana0,000,00022
43LUKA BOLONOVIĆMarčanac0,000000
44ELVIS NEMARNIKRoč0,000,00033
45MIRKO TRIBULJAKVrsar0,000,00044
46DEJAN DUJLOVIĆVrsar0,000,00022
47DEAN PARENCANVrsar0,000,00066