RANG LISTA 3. LIGA – veljača 2022.

 IGRAČEKIPABOD%POBPORUK
1VINKO PRODANSove 1999107,2581,2526632
2DINO JERMANIŠCB Ambasada106,9686,9620323
3BOJAN FLEGOCB Ambasada104,00100,00404
4DANILO ČURČIĆRovinj Darters90,7965,79251338
5DANIJEL KRBAVACSove 199988,7372,7316622
6ZORAN VUJIČIĆRovinj Darters84,5264,52201131
7KLAUDIO FABIJANČIĆCB Ambasada84,0070,0014620
8DINO BURŠIĆCB Ambasada82,6766,6716824
9IGOR VODOPIJAVrh 39682,2964,29181028
10JAN POČEKAJCB Ambasada78,0060,00181230
11RAFAELE CARARASove 199977,7160,71171128
12DORIS MATKOVIĆVrh 39672,0060,0012820
13VANJA FABIJANČIĆVrh 39667,8553,85141226
14DAMIR ŠTOKOVACVrh 39667,8553,85141226
15MATEO PALADINCB Ambasada67,1754,17131124
16LUKA SIROTIĆCB Ambasada61,9452,949817
17MIRJAN ČERNEKASove 199961,8846,88151732
18GORAN DIKLIĆRovinj Darters57,7543,75141832
19ADMIR ŠERIFOVIĆNova56,8345,83111324
20IGOR ZAHARIJARovinj Darters50,7138,71121931
21DOREL CETINA GERGARovinj Darters50,4545,455611
22RONALD BELETIĆNova50,1437,14132235
23ALESANDRO PARČIĆNova50,0040,00101525
24MLADEN FLEGOCB Ambasada48,8642,866814
25ROBERTO MARINČIĆVrh 39640,5037,50358
26ROBERT ČERNEKA Vrh 39635,3333,33246
27SEBASTIJAN GLAVIĆVrh 39630,6726,6741115
28MORENO MATKOVIĆVrh 39630,6726,6741115
29IVICA PAVIĆRovinj Darters30,6726,6741115
30DORIAN MATKOVIĆCB Ambasada26,0025,00134
31PREDRAG CINDRIĆNova23,5218,5252227
32SANDRO NIKOLANova18,6716,6721012
33SLOBODAN IKAČNova5,764,7612021
34PAULO KRBAVACSove 19990,000000
35DANIELE KLABOTSove 19990,000000
36DENIS MOČIBOBSove 19990,000000
37KARLO ZLATIĆSove 19990,000,0001414
38TOMISLAV IVKOŠIĆRovinj Darters0,000000

Obavijest!

Podsjetnik za sve ekipe!

Sve zaostale utakmice se moraju odigrati do kraja predzadnjeg kola. Nema odgoda zadnja dva kola!

Ekipe koje ne dostave rezultate po završetku utakmice, smatrati će se pobjedom gosta te pisati rezultat 0:16.

Molimo još jednom da sve ekipe povedu računa o ovim uputama.

Isto tako podsjećamo ekipe na prijave za kup natjecanja. 2. Liga je obavezna igrati kup natjecanje, 3. Liga tko želi. Za sve upite i prijave kontaktirati voditelja lige/kupa odnosno tajnika Saveza na mail mladen.flego@gmail.com ili predsjednika na mob 0989301211

Sportski pozdrav, IPS.

1. Masters IPSa – Rovinj

U subotu, 19.02.’22. održan je 1. Masters turnir IPS-a. Dobre zabave, a još bolje igre nije nedostajalo.
U pojedinačnoj kategoriji, između 26 natjecatelja, 4. mjesto je osvojio Almir Mrkaljević, 3. je zauzeo Davide Bosich. U finalu su se borili Roland Martinčić i Pejo Radovac. Pejo dolazi do pobjede te osvaja 1. mjesto.

U konkurenciji parova je sudjelovalo 12 parova. Izvrsna igra, puno napetosti. 3. mjesto je “uzela” kombinacija Slobodan Ikač-Bojan Flego. Valter Sponza-Denis Zečić slavili su u 1. Kolu protiv Adnan Halilovića i Goran Diklića. Nakon toga Halilović i Diklić kreću po lijevoj strani gdje nizom pobjeda dolaze do finala, a tu su ih dočekali “stari znanci”.Nastavljajući niz pobjeda, Halilović i Diklić uspijevaju doći do prve pobjede. U finalu “finala” Sponza i Zečić, dva stara mačka, iskustvom i odličnom igrom dolaze do pobjede te osvajaju 1. Mjesto u konkurenciji parova, dok su Halilović-Diklić završili na drugom mjestu.

Slijedeći Masters turnir će biti u organizaciji PK Rudar, u ožujku.

HPS MASTERS – U Murteru 26. veljače 2022.

Posljednja četvrta dionica ovosezonske Masters serije turnira održat će se 26. veljače 2022. godine u organizaciji Pikado saveza Šibensko-kninske županije.

Mario Gobo, igrač PK Rudara iz Labina, drugoplasirani je igrač s 207,5 bodova. Prvo mjesto za sada pripada Marko Janjić s 273,0 boda, a na trećem mjestu Ante Šustić sa 147,5 bodova.

Mario, držimo palčeve.

Više info na:

https://www.hps-dart.hr/index.php/2-uncategorised/230-4-hps-masters-u-subotu-26-02-2022-u-murteru